Plokštė akustinė lubų Cewood balta P0 T24 1195*595*15mm (0,711025m2)

Prekės kodas: CEW1200B/15
Gamintojas:  CEWOOD
18,97 € / vnt
Informuojame, jog kainodara internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo kainodaros taikomos fizinėse parduotuvėse.
Prekė yra gamintojo sandėlyje - pristatymas 2-21 d.d.

Prekės informacija

CEWOOD plokštės tinka tiek sienoms bei luboms, tiek konstrukciniams sprendimams. Medienos vilnos plokštės plačiai naudojamos visame pasaulyje įvairaus tipo pastatams. Dėl savo dizaino ir akustinių savybių šios plokštės populiarios tokiuose projektuose, kaip ugdymo ir kultūros institucijos, viešieji pastatai, ofisai, gamyklos, pramonės objektai, privatūs namai, sporto klubai ir t.t.

 Pagrindiniai CEWOOD plokščių pranašumai: garso sugėrimo (akustinės) savybės, šilumos izoliacija, gaisrinė sauga, paprastas montavimas ir dizainas. CEWOOD plokštės – natūrali ir žmogui palanki medžiaga, pagaminta iš Latvijoje augančios eglės medienos vilnos, maišant ją su vandeniu ir cementu. Šios plokštės yra aukščiausios kokybės medžiaga.

Charakteristikos lentelė

Šilumos laidumas W/mK 0,066
Degumo klasė B-s1,d0
Tankis kg/m3 470
Ilgis, m' 1.195
Storis/aukštis, m' 0.015
Plotis, m' 0.595
Briaunos tipas Lygiais kraštais
Svoris, kg 4.977

Apie gamintoją

SIA „CEWOOD“ – tai Latvijos įmonė, turinti gamyklą Alūksnės krašto Jaunlaicenėje. Vaizdingasis Vidžemės regionas turtingas miškais ir vertinga mediena – pagrindine CEWOOD plokščių gamybos žaliava. 

Akustinės plokštės – ekologiška, sveikatai nekenksminga medžiaga, jungianti didelį atsparumą ugniai su geromis akustinėmis ir termoizoliacijos savybėmis. Plačiai naudojama visuomeninių ir gyvenamųjų pastatų interjeruose, lubų ir sienų apdailai, padidinto akustinio krūvio patalpose, kur iš esmės svarbi triukšmo absorbcija ir garso izoliacija. Tinka padidinto drėgnio patalpoms.

Product added to compare.