Lipni juosta dvipusė Eurovent DUO garo izol. plėv. suklijavimui 25m*20mm

Prekės kodas: EURODUO
Gamintojas:  Eurovent

Eurovent DUO - lipni juosta, skirta garo izoliacinių stogo , stogo folijų, bei kitų statybinių medžiagų, pagamintų dirbtinių medžiagų pagrindu, klijavimui.

6,30 €
Informuojame, jog kainodara internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo kainodaros taikomos fizinėse parduotuvėse.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Prekės informacija

Naudojama stogo folijų ir plėvelių, garo izoliacijos folijų, statybinių folijų, pagamintų popieriaus, aliuminio ir kitų dirbtinių medžiagų pagrindu garo izoliacijos, folijų klijavimui bei sujungimui. Idealiai iš išorinės pusės suklijuoja stogo folijų ir plėvelių  užleidimus, užtikrindama jų atsparumą vėjui, vandeniui ir drėgmei.

Nepakeičiama naudojant išorėje bet kokios rūšies garo izoliacijos medžiagų klijavimui, užtikrinant jų hermetiškumą vandens garams, iš vidaus besiskverbiantiems mansardos  bei sienų link. Būtina sekti, kad nuo klijuojamų paviršių būtų pašalinti riebalai, dulkės ir kiti nešvarumai. Iškilus abejonėms dėl pagrindo, prie kurio turi būti klijuojama, kokybės, reikia atlikti bandomąjį klijavimą. Eurovent DUO juosta yra atspari susidėvėjimui, oro sąlygoms, temperatūros svyravimams ir yra stabili UV poveikiui.

Aukšta Eurovent DUO gaminio kokybė garantuoja naudotojams ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą jų namuose.

Charakteristikos lentelė

Ilgis, m' 0.15
Plotis, m' 0.02
Svoris, kg 0.2
Product added to compare.