Medvaržtis 3,5*30mm su daliniu sriegiu TORX WHT (ClicWall plokštei/medžiui) 100 vnt.

Prekės kodas: 02250035300tx
Gamintojas:  Klimas Wkręt-met

Medvaržtis 3,5*30mm su daliniu sriegiu TORX WHT -  puikiai tinka jungiant ClicWall sienines plokštes į medinį karkasą, galvutė maža todėl pasislepia ir nesimato sujungimo vietos.

1,22 € / 100vnt
Informuojame, jog kainodara internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo kainodaros taikomos fizinėse parduotuvėse.
Prekės pristatymo laikas 1-7 d.d.

Prekės informacija

Medvaržtis 3,5*30 mm su daliniu sriegiu TORX WHT yra kompaktiškas ir universalus tvirtinimo elementas, kuris pasižymi šiomis savybėmis:

Pagrindinės savybės:

  1. Dydis ir forma: Medvaržtis turi dydį 3,5*30 mm, o jo dalinis sriegis ir TORX WHT tipo įpjova užtikrina efektyvų sukibimą su paviršiais. Šis dydis ir forma tinkami mažesniems tvirtinimo darbams.

  2. Medžiaga: Medvaržtis pagamintas iš kokybiškos medžiagos, užtikrinančios patikimą ir ilgaamžišką naudojimą.

  3. TORX WHT: Medvaržtis turi TORX WHT tipo įpjovą, kuri suteikia geresnį sukibimą su TORX tipo sukimo įrankiu, sumažina slipavimą ir padidina darbo efektyvumą.

  4. Pritaikymas: Šis medvaržtis yra tinkamas naudoti įvairiuose projektuose, kur reikia mažesnių tvirtinimo elementų, pavyzdžiui, baldų gamyboje, elektronikos remontuose ar kituose artimiausiame pjūvyje reikalaujančiuose darbuose.

Medvaržtis 3,5*30 mm su daliniu sriegiu TORX WHT yra kompaktiškas ir patikimas tvirtinimo elementas, kuris tiks įvairiems darbams.

Charakteristikos lentelė

Ilgis, m' 0.03
Plotis, m' 0.0035
Svoris, kg 0.13
Product added to compare.