Sraigtai akustinių plokščių tvirtinimui pilki 4,5*45

Prekės kodas: 00CEWSRP
Gamintojas:  CEWOOD
0,36 €
Informuojame, jog kainodara internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo kainodaros taikomos fizinėse parduotuvėse.
Prekė yra gamintojo sandėlyje - pristatymas 2-21 d.d.

Prekės informacija

Sraigtai akustinių plokščių tvirtinimui pilki 4,5*45 - šie tvirtinimo sraigtai yra skirti tvirtinti akustines plokštes, tokią kaip Cewood, įvairiuose statybiniuose projektuose. Jie yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo ir yra skirti ilgalaikei naudojimui. Šie sraigtai turi galvutes, kurios yra tokios pačios spalvos kaip ir akustinės plokštės, todėl jie subtiliai įsilieja į bendrą dizainą. Jų matmenys yra 4,5 mm skersmens ir 45 mm ilgio, kas užtikrina patikimą tvirtumą ir saugumą. Šie sraigtai yra universalūs ir tinkami tiek tvirtinti į metalinius, tiek į medinius karkasus, suteikiant patikimą laikymą neatsižvelgiant į naudojamą karkaso medžiagą.

Apie gamintoją

SIA „CEWOOD“ – tai Latvijos įmonė, turinti gamyklą Alūksnės krašto Jaunlaicenėje. Vaizdingasis Vidžemės regionas turtingas miškais ir vertinga mediena – pagrindine CEWOOD plokščių gamybos žaliava. 

Akustinės plokštės – ekologiška, sveikatai nekenksminga medžiaga, jungianti didelį atsparumą ugniai su geromis akustinėmis ir termoizoliacijos savybėmis. Plačiai naudojama visuomeninių ir gyvenamųjų pastatų interjeruose, lubų ir sienų apdailai, padidinto akustinio krūvio patalpose, kur iš esmės svarbi triukšmo absorbcija ir garso izoliacija. Tinka padidinto drėgnio patalpoms.

Product added to compare.