Prekių ženklai

A
Arcwood

Arcwood

Arcwood - standartinių matmenų klijuotos medienos gaminiai bei sudėtingi sprendimai pagal spec. užsakymą.

3 prekė(s) Peržiūrėti prekes
C
Cetris

Cetris

Cemento-pjuvenų plokštės, rinkoje žinomos prekiniu ženklu CETRIS gaminamos Čekijos gamykloje CIDEM Hranice, a.s. 

15 prekė(s) Peržiūrėti prekes
ClicWall

ClicWall

ClicWall yra UNILIN (Belgija) sienų dangos sistema, sukurta naudojant patentuotą Uniclic® technologiją. dėl šio sujungimo būdo, plokštės lengvai,greitai sujungiamos tarpusavyje, tai užtikrina beveik besiūlį ryšį.

58 prekė(s) Peržiūrėti prekes
D
Dudek

Dudek

Dudek  I-BEAM - dvitėjės sijos, universalūs konstrukciniai elementai, naudojami namo sienų, perdangos ir stogo konstrukcijose.

14 prekė(s) Peržiūrėti prekes
E
EGGER

EGGER

EGGER - šeimos valdoma įmonė, dirbanti medžio apdirbimo srityje, įkurta 1961 m. Grupę sudaro 19 visame pasaulyje veikiančių gamyklų, kuriose dirba apie 9 600 darbuotojų. Bendrovė yra plataus masto produktų baldų ir interjero dizaino, medinių konstrukcijų bei laminuotų grindų dangų sektoriams tiekėja.

24 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Eurovent

Eurovent

Eurovent®  tai ilgametė patirtis projektuojant, gaminant ir platinant šlaitinių stogų ir fasadų izoliacijos ir vėdinimo produktus.

11 prekė(s) Peržiūrėti prekes
I
ISOPLAAT

ISOPLAAT

ISOPLAAT plokščių gamintojas - NORDIC Fibreboard (Estija).  Tai ekologiškių statybinių medžiagų iš medienos gamintojas, sekmingai veikiantis jau 70 metų. Gilias tradicijas turinti įmonė ypatingą dėmesį skiria produkcijos kokybei, aplinkos ir sveikatos apsaugai.

6 prekė(s) Peržiūrėti prekes
K
Kleiberit

Kleiberit

KLEIBERIT - aukštos kokybės klijai medienai, langų, durų, baldų gamybai. 

3 prekė(s) Peržiūrėti prekes
KNAUF

KNAUF

„Knauf“ – tai viena geriausių gipskartonio sistemų, tinko ir jo priedų, sudėtinių termoizoliacinių sistemų, dažų, grindų lyginamųjų medžiagų, grindų sistemų, modernių izoliacinių medžiagų ir statybinės įrangos bei įrankių gamintoja pasaulyje.

25 prekė(s) Peržiūrėti prekes
R
Rockwool

Rockwool

ROCKWOOL akmens vata namų šiltinimui. Ilgaamžiška, atspari ugniai, sugerianti triukšmą, apsauganti nuo šalčio ir karščio mineralinė vata.

7 prekė(s) Peržiūrėti prekes
S
Simpson

Simpson

SIMPSON tvirtinimo detalės naudojamos montuojant perdangas, stogus, gegnes, statramsčius.

32 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Soudal

Soudal

Soudal - pasaulinis statybinės chemijos rinkos lyderis.

7 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Spax

Spax

Spax- aukštos kokybės, vokiški medsraigčiai.

3 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Swiss Krono

Swiss Krono

Kokybė yra SWISS KRONO grupės prioritetas. Tai prasideda nuo tinkamos medienos parinkimo miške, apima kiekvieną gamybos etapą. Iš gamyklos iškeliauja tik griežtus kokybės kriterijus atitinkantys gaminiai.

12 prekė(s) Peržiūrėti prekes
U
UNILIN

UNILIN

DURELIS - universalios, drėgmei atsparios, laikančios apkrovas medžio drožlių plokštės. DURELIO (MFP) plokščių gamintojas UNILIN (Belgija).

12 prekė(s) Peržiūrėti prekes
V
VMG LIGNUM CONSTRUCTION

VMG LIGNUM CONSTRUCTION

Tarptautinė investicinė kompanija, vienijanti 25 įmones, kuriose dirba daugiau nei 5 tūkst. darbuotojų. Kompanija Baltijos šalyse, Lenkijoje ir kitose Europos Sąjungos šalyse investuoja į medienos perdirbimą ir tvarių medienos gaminių gamybą, atsinaujinančią energetiką, ekologiškus pakavimo sprendimus, pramonės inovacijų ir technologijų vystymą, inžinerinių medienos konstrukcijų gamybą bei efektyvų infrastruktūros ir nekilnojamojo pramoninio turto valdymą.

5 prekė(s) Peržiūrėti prekes
W
Walldesign

Walldesign

SWISS KRONO WALLDESIGN dekoratyviniai elementai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų sienų apdailai.

16 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Wera

Wera

„Wera“ specializuojasi aukštos kokybės, profesionalams skirtų, mechaninių sukimo įrankių gamyboje ir nuolatiniame jų tobulinime.

Gamintojo asortimentą sudaro daugiau kaip 3000 produktų. Tai atsuktuvai, sukimo antgaliai, sukimo antgalių laikikliai, terkšlės, specialūs veržliarakčiai, sukimo galvutės ir dar daug kitų, su sukimu susijusių produktų.

3 prekė(s) Peržiūrėti prekes
Product added to compare.