Prekių kainos

osb.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su mūsų slapukų politika Sutinku

Papildoma informacija

Apie mus

 

Mūsų įmonė UAB ,,Rezetas” užsiima didmenine ir mažmenine statybinių medžiagų prekyba.

Mes labiausiai patyrę orientuotų medžio skiedrų plokščių ekspertai Lietuvoje

Savo veiklą pradėjome 1996 metais ir pirmieji šalyje Jums pristatėme orientuotas medžio skiedrų plokštes (OSB). Mūsų specialistai turi daugiau nei 17 metų darbo su OSB plokštėmis patirties, kurią sukaupė ne vien seminaruose, bet ir patys dirbdami su parduodamais produktais. Esame pastatę daugiau nei 30 skydinių namų, kuriuose buvo panaudotos OSB plokštes. Taip pat nuolat stebime ir konsultuojame naujuose projektuose su  OSB dirbančius statybų specialistus.

Aktyviai domimės rinkos naujovėmis, jas kasmet pristatome parodose ,,Resta“.

Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius tenkinančias statybines medžiagas bei visada profesionaliai pakonsultuosime susitikę, telefonu ar internetu.

Ilgametė mūsų darbo patirtis ir patikimumas yra oficialiai įvertinti gamintojų

Su savo pagrindiniu partneriu – statybinių medžiagų gamintoja įmone KRONOPOL dirbame daugiau nei 17 metų. Todėl užsitarnavome patikimo ir patyrusio produkcijos platintojo vardą.

OSB kronopol
OSB kronopol

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų parduodamos OSB statybinės plokštės oficialiai atitinka tokioms medžiagoms keliamus reikalavimus.

Mūsų parduodama KRONOPLY OSB atitinka Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos standartus. Žr. Atitikties deklaracija

Mūsų pagrindinių tiekėjų įmonė KRONOPOL yra sertifikuota ir pripažinta tarptautiniu mastu.

Sertifikatas
Sertifikatas

 

 

 

 

 

 

 

Aukštą importuojamų gaminių kokybę garantuoja KRONOPOL gamykloje įdiegta tarptautinė ISO 9002 kokybės sistema.

Bendradarbiaujame su Austrijos kompanija EGGER - tiekiame ne tik baldines medžiagas (lmdp, stalviršius), bet ir statybines plokštes OSB.

Jums siūlome platų ir pagal Jūsų poreikius atnaujinamą karkasiniams namams ir kitoms medžio konstrukcijoms skirtų medžiagų asortimentą.

Mes parduodame karkasiniams namams ir medžio konstrukcijoms skirtas statybines medžiagas: orientuotų medžio skiedrų plokštes OSB, dvitėjes sijas I-BEAM, šiuolaikines ekologiškas medžio dulkių plokštes ,,Kronotec MDF”, cemento pjuvenų plokštes ,,Cetris“, bitumines stogo dangas, mineralinę vatą, statybines plėveles, klijus, tvirtinimo elementus, medieną ir kt. medžiagas.

Jums siūlome platų ir pagal Jūsų poreikius atnaujinamą baldų gamybos medžiagų asortimentą. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.baldinesplokstes.lt ir www.stalvirsiai.com

Mes parduodame laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP), stalviršius,  statybines plokštes MDF, aukšto slėgio laminatą (HPL), baldų nugarėles (MPP), laminavimo juosteles, furnitūrą.

Savo plokščių laminavimo ir pjaustymo ceche pagaminsime baldų detales ir ruošinius pagal Jūsų brėžinius. Žr. www.baldzius.lt
Pagal Jūsų pateiktus matmenis ir brėžinį supjaustysime plokštes ir užlaminuosime jų briaunas.

Savo klientams teikiame transportavimo paslaugas visoje Lietuvoje.